چند بار به بهشت و جهنم فکر کرده اید ؟ حالا با اطمینان از به بهشت رفتنتان چند بار بهشت را در ذهنتان تجسم کرده اید ؟ جایی پر از گل و بلبل و و هوای خوب و درخت و جویهای آب زلال و هوای تمیز و برای مردها پر از حوری و پری و برای زنها هم لابد پسرکان خوش سیما ! و راستش را بگویید چند بار به نظرتان همه ی اینها تکراری و کسل کننده آمده آن هم برای عمر جاویدان ، احتمالا ! ... و تازه چند بار از بس به نتیجه ای نرسیدید بی خیال فکر کردن به چیزی شدید که کسی ندیده و کسی چه می داند ...

به اندازه ی همه ی آدمها تصوری از بهشت هست و یکی از این تصورات از آقا یا خانم " میچ البوم " در کتاب " در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند " در قالب داستانی پر کشش آمده . امیدوارم قبل از من خوانده باشیدش و یا لااقل بعد از این وسوسه شوید و بخوانیدش ! بهتان اطمینان می دهم که از خریدن و خواندنش پشیمان نمی شوید .( التماس می کنم بخوانیدش !!) ( قیمت 2800 تومان ، انتشارات کاروان )

و نیز یک کتاب دیگر که پیشنهاد نمی کنم بخریدش ولی به خواندنش می ارزد . " گتسبی بزرگ " اثر "‌اسکات فیتس جرالد " ،‌یک رمان عاشقانه ی خیلی آرام که تا میاید درگیرت کند تمام می شود ! ولی ترجمه ی خوبی داره ( کریم امامی ) هر چند با کلمات و اصطلاحاتی کمی قدیمی .

خواستم عکسهایی از کتابها بگذارم ولی از بس ٢٢ بهمنه نشد !

روز عشق از هر نوعش ( ولنتاین و اسفندگان ) بر همه دوستانم مبارک باشه !

 

[ ٢۱ بهمن ۱۳۸۸ ] [ ٧:۳٩ ‎ب.ظ ] [ الی ]