سفر چین 2-پکن

کمی جک و جونور چینی . این مغازه ها رسمن بوی بسیار بدی می داد و حتا کباب کردن این ها رو ی ذغال گداخته اصلن هوس انگیز نبود .

خانواده های چینی علاقه ی زیادی داشتند با بچه های ما عکس بگیرند ! ما هم بدمون نمی آمد . دیوار چین به همان باشکوهی عکس هاش هست ولی بسیار صعب العبور و نفسگیر.

این هم کپی برج ایفل در پکن ! گفته بودند که چینی ها یک کپی از هر چیزی دارند .

عروس و دامادهایی که در کمال سادگی عکس های عروسی شون رو در یک پارک می انداختند و دست و دلبازانه به ما لبخند می زدند .

باورش سخته ولی همون گوشه و کنار پارک آرایشگاه عروس ها بود ! یه تافت و چند تا لوازم آرایش و یه لباس عروس ساده و بعدش هم عکاسی :

این هم یه نمای دیگه از دیوار چین

/ 20 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راحله

خیلی عکسای جالبی بود عروسیهاشون هم که مثل ما بود دوماد هم لباسشو با دسته ګل عروس ست کرده بود

مارال

سلام وبلاگ شما یکی از انتخابهای من برای بانوی وبلاگ نویس برتر بود. از نوشته های ساده و صمیمانه تون خیلی خوشم میاد و همیشه بهتون سر می زنم.

مجتبی

بسلامتی،سفر بچین! آخرین بهشت کومونسیتی بجا مانده! و جالب بود که شما به بزرگترین کشور کومونیستی حال حاضر جهان سفر کردید ولی در این پست از بلاگتان هیچ اسمی از ایدئولوژی نیاوردید!!! که خوب البته این به آن خاطر است که در چین همه چیز عوض شده و تنها یک نام مانده! میدان تیان آن من و دیدن جسد مائو نرفتید؟ اشاره ایی نکردید! یکی از دیدنی ترین جاهای چین همانجاست که ؟ باری خوش بگذرد...

سعدی

خدا قوت مارکوپولو[لبخند]به به!به به!ما که سفرنامه دوست می داریم.

سپیده

سلام الی جان به به می بینم که خارجکی شدی الان شما چینی شدین؟؟؟ [زبان] حسابی خوش گذشت دیگه نه؟؟؟ ایشاله که همیشه به شادی و سفر باشین [گل] راسی امید که پاییز خوب و خاطره انگیزی رو پیش رو داشته باشی

یاسمن

ونزوئلا که بودم اونجا چینی خیلی زیاده و اکثرشون هم پولدار بودذند و همه هم لباس های خوب م یپوشیدند . عکس ها خیلی خوبه . قسمت 3و 2 رو خوندم هنوز به یک نرسیدم اما دغدغه من واسه رفتن به چین غذاست . امیدوارم راجع به غذا هم نوشته باشی .

نازنين

ممنون الي جان. خيلي ساده، كوتاه و قشنگ همه چيز رو تعريف مي كني. براي من كه حوصله خوندن متناي طولاني رو ندارم خيلي سرگرم كننده و مفيده.

سحر

وبلاگتون بسیار زیباست خوشحال میشم منم لینک کنید [بغل][لبخند][قلب][قهقهه][لبخند]خواهش می کنم لینکم کنید[گریه][دلشکسته][لبخند]