خودافشاگری های الی

عکس پسرک در یکی از گلخانه های شهر محلات.

 

 

داشتم از یکی از این کوچه های قهر و آشتی عکس می گرفتم . که این خانوم وارد کوچه شد و وقتی دید من دارم عکس می گیرم اصرار خیلی خیلی فراوانی کرد برای رفتن ما به خونه اش. توی زنبیل دستش نون تازه و سبزی و چند تا چیز دیگه بود که هنوز عطر اون نون توی خاطرم باقی مونده . البته محلات معماری به روز و مدرنی داشت .

/ 35 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بابای پرنیان

سلام امروز را به شما تبریک میگم. امیدوارم خوش گذشته باشد. بابای پرنیان

ترمه

مرسی مرسی مرسی بابت معرفی کتاب مسخ رو شلخته وارانه خوندم و بعد هم گروه محکومین رو خوندم و دیگه سراغ کافکا نرفتم اما الان همین کتابی که دستم هست هم درباره زندگی خود کافکاست و هم آخرین عشقش دیدم نسبت بهش خیلی عوض شده !!!

لادن

کاش عوض اون همه درسهای مسخره در مدرسه به ما کمی روش های ارتباطی و مهارتهای کلامی یاد داده بودن!! همیشه از این بابت احساس کمبود می کنم. هرچند در نهایت هم عده ای برونگرا هستن و عده ای درون گرا هستن ولی مهم اینه آدمها که از حس، روش برخورد و نتیجه رفتارشون راضی باشن. عکس ها هم بسیار زیبان الی جان.

azadeh

با سلام با پستی جدید به روزم: چند نکته ای درباره ی فیلم(آرگو) اگر فیلم را دیدین دوست دارم نظر شما را هم بدونم بدرود

مینا-یادداشت های من

کجایی الی جان؟! کم پیدایی! خوبی؟

مهدی(ک)

خیلی سلام...کسی چه میدونه که تو چرا گریه نمیکنی...کابوسهای که شب و روز سرازیرن...یک ماه میشه خواهرم بخاطر تصادف از دست دادم دوست گرامی! تجربه از دست دادن یک داداش بزرگتر از خودم رو داشتم ولی اون موقع کوچولو بودم میخوام بگم میفهمم که زخمها چقدر عمیقا’!...باید از درون خورده بشیم بعدش هم خلاص!..... ماشاالله آقا پسرتون مردی شدن. همیشه تندرست و سرافراز باشید.

منوچ

سلام. در صورت امکان آدرس لینک من رو عوض کنید. فیلتر شدم http://manomanuch2.blogfa.com/

فرزان

الی جان عربده ها معمولن در درون کشیده می شه واین بیشتر بنظرم می آد از خصوصیات مردهاست.مردانی که فکر می کنند نباید در ظاهر در برابر تازیانه ی روزگار سر خم کنند والبته که شما هم اینگونه ای اما در مورد طعنه ها و رفتارهای زشت زیر جلدی دیگران.. درود به شما وشازده که دیگه داره براخودش مردی میشه__

سپیده

سلام عزیزم خوبی؟ اینجا نمیخواد به روز شه؟؟؟ [عصبانی] پاشو بیا دیگه!!! بگو چی خوندی؟ چی دیدی؟ کجا رفتی؟ بیا دیگه خو دلم تنگ شده!!![ناراحت]

فرضی پور

سلام این پست منو یاد کتاب بیگانه و شخصیت مورسو انداخت.