empty

دستم به نوشتن نمیره ، چشم و ذهنم به خوندن نمیره ،این روزها حسابی مخلس هستم ، دلم سفر می خواد .

تنها شادمانی ام این روزها همین طلاهای یکی پس از دیگری ورزشکارانمان است . صد تا سکه نوش جانتان ( اگر قول همان قول باشد ) .

 با پسرک زدیم به تیپ و تاپ هم !  ولی این باعث نمیشه باهم کتاب قصه های مصور " من و بابام " را نخونیم ، باور کنید موقع خوندنش و با اون تصویرهای بامزه اش از خنده روده بر میشیم و این خیلی بعیده ! توصیه می کنم به اونایی که بچه دارن و یا می خوان در آینده بچه دار بشن پیش پیش بخرن ، کاره دیگه یهو دیدین نسبتش دادن به سلمان رشتی و انتشارش قطع شد.

هر کتاب شامل داستان های مصوری از این پدر و پسر بامزه ، به زبان خیلی ساده و قابل فهم برای بچه ها . خداییش این باباهه با اون سیبیلاش بامزه نیست ؟ حالا یه جاهایی فکر کنید پدر بزرگ و پدرپدربزرگ این بابا هم سر و کلشون پیدا میشه .

باز نشد من یه پستی بنویسم و یهویی یه کتاب سر و کله اش پیدا نشه ! راستش آمده بودم غر بزنم ولی حالا که چند خط نوشتم حالم بهتر شد.

در ضمن نمی دانم پرشین بلاگ چه مرگشه که اغلب نمیتونن کامنت بذارن. شاید خانه ام را عوض کنم. راستش موضوع عادت و دلبستگیه والا باید زودتر از این ها می رفتم از اینجا . کسی برای هاست جدید پیشنهادی داره ؟ و اینکه چطور مطالب اینجا رو منتقل کنم به جدیده بدون کپی پیست .

/ 16 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حورا

سلام منم قبلا این کتابو خوندم و ازش لذت بردم. موفق باشید.

علی شاه علی

سلام بلاگفا بهتره به نظرم اما روشی ندارم برای انتقال قبلی ها به جدیده

بهار

من بچه که بودم این کتاب رو داشتم. با همین طرح روی جلد هم بود. یادش بخیر. الی جونم کتاب های خوب برای کودک بازم میشناسی بهم معرفی کنی؟ البته گویا باید از افسانه هم بپرسم :)

نرگس(فانوس به دست)

والا جز بلاگفا که اونم اصولا ادا در میاره جایی رو نمیشناسم بقیه فیلتر هستن و نیاز به وی پی ان دارن خوب کپی نکن ادرس بده بگو این وب قبلیمه[خجالت] خوبی الان؟

یاسمن

این کتاب رو نخوندم اما باید بخرم چون فکر کنم لازمه .

مستانه

مجموعه فسقلی ها رو هم اگه نداره بگیرید خیلی خیلی مفیده و دوست داشتنی برای بچه ها

روزبه

هنوز هم اين مجموعه كتاب مثل روز اول كودكي كه در دست گرفتم برايم تازه است

تک ستاره

وای منم این کتابو خوندم خیلی قشنگه من که عاشقشممممممم